Aktualności

M-GOK ZAPRASZA na wyjazd do LEDNICY, Pakości i Inowrocławia
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury im. Klary Prillowej w Kcyni przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Kcyni serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na dwa wyjazdy przygotowane specjalnie z myślą o seniorach z terenu naszej gminy.


W dniu 07.09.2013 r. (Sobota) o godz. 9:00 odbędzie się wyjazd na pola lednicki na spotkanie Lednica Seniora. Koszt wyjazdu 25 zł.

Natomiast w dniu 12.09.2013 r. (Czwartek) odbędzie się wyjazd do Pakości i Inowrocławia. Wyjazd o godz. 8:00. Koszt 20 zł.

Zapisy i wpłaty na oba wyjazdy w dniach 23 i 27 sierpnia w siedzibie M-GOK w godz. 10:00 do godz. 14:00.

Serdecznie zapraszamy.
źródło:http://www.mgok-kcynia.pl 

O nas

Serwis Internetowy kcynia.info został stworzony z myślą o Was. Za pośrednictwem naszego serwisu, chcielibyśmy przekazywać Państwu najświeższe informacje o tym co dzieje się w naszym mieście i gminie. Kcynia.info jest serwisem informacyjnym, w którym znajdziecie Państwo aktualne informacje oraz dużą porcję zdjęć z wydarzeń oraz imprez ogólnodostępnych dla społeczności Kcyni. Zapraszamy szkoły, koła zainteresowań, stowarzyszenia do informowania nas o organizowanych imprezach. Chętnie przyjedziemy, zrobimy fotoreportaż i opublikujemy go na naszej stronie internetowej. Zdjęcia będą ogólnodostępne, będziecie mogli je nie tylko oglądać ale również kopiować i zapisywać na swoich komputerach. Nasz serwis to również wiele innych atrakcyjnych pozycji takich jak: aktualna prognoza pogody dla Kcyni, wykaz adresów i telefonów instytucji użyteczności publicznej i lokalnych firm, rys historyczny miasta, rozkład jazdy PKS.